/content/hbtbt/nl/nl/search-results.html

Converteerders

Serieel naar glasvezel mediaconverter

Mediaconverters zijn uitgerust met een meervoudig interfacecircuit dat seriële interfaces aankan en zijn ontworpen om de seriële transmissie uit te breiden.

Overview

Mediaconverters zijn uitgerust met een meervoudig interfacecircuit dat seriële interfaces aankan en zijn ontworpen om de seriële transmissie uit te breiden.

Specifications

Others

  • Brand
    • Honeywell

Others

  • Brand
    • Honeywell
  • Brand : Honeywell
Others
Name
Description
File Size
Date
Size
Sistemas Analogicos Catalog
application/pdf 3.81 MB
4/1/2013
3.81 MB
Name
Description
File Size
Date
Size
Sistemas Analogicos Catalog
3.81 MB
4/1/2013
3.81 MB
Name
Description
File Size
Date
Size
Sistemas Analogicos Catalog
3.81 MB
4/1/2013
Product Number
Image
SKU
Description
alt
TCF-142-S-ST
Mediaconverter, RS-485, single-mode vezel, ST-connector
Image
SKU
Description
alt
TCF-142-S-ST
Mediaconverter, RS-485, single-mode vezel, ST-connector